iPleszew.pl reklamy
rotator reklamuj się w gazecie internetowej


Reklama - COLORSHIRT.PL - Nadruki na koszulki, gadżety reklamowe z nadrukiem dla firm

Reklama: Ogrodzenia - Balustrady - Bramy - Furtki - Dekoracje : niezlymotyw.pl

Sprawdź najświeższe wydarzenia z lokalnych dróg oraz inne ważne informacje dotyczące bezpieczeństwa.

PARTNERZY - Fundacja Legalna Kultura

PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM

Informacje o rynku pracy w powiecie pleszewskim.


Informacja na temat reklamy w gazecie iPleszew.pl


Reklama internetowa w gazecie
Sobota
20
lipiec
2019
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31Sport

Zdobyli złoto na Olimpiadzie!

2019-07-01 12:33:45

Reprezentacja Miasta i Gminy Pleszew wygrała Olimpiadę Miejską w Westerstede – partnerskim mieście Pleszewa w Niemczech. Młodzi sportowcy zmierzyli się z sześcioma konkurencjami. Najlepsi byli w pływaniu.

Udział pleszewian w odbywającej się co dwa lata Olimpiadzie Miejskiej w partnerskim mieście Westerstede to już tradycja. Po raz pierwszy jednak reprezentacja Miasta i Gminy Pleszew wróciła z Niemiec ze złotem w kategorii Młodzieżowej do lat 16. Zajęła także bardzo wysokie 6 miejsce w kategorii Open na 74 startujące ekipy. W skład drużyny weszli uczniowie pleszewskich szkół: Dorian Grala, Maciej Siekierski, Grzegorz Klak, Nicola Białas, Robert Rembiasz, Miłosz Ratajczyk, Olaf Pera, Aleksandra Adamczak, Nelly Grala oraz Paweł Królik.

 

W pierwszym dniu olimpiady czyli w środę 26 czerwca młodzież zmagała się z jazdą na rowerze. Kolejny dzień to strzelanie i świetny wynik – 152 punkty na 180 możliwych. Kolejną konkurencją był bieg sztafetowy 6x800 m, w którym młodzież zajęła czwarte miejsce. – Po trzech konkurencjach wiedzieliśmy już, że idzie nam świetnie. Powiększyliśmy przewagę do 67 punktów. W klasyfikacji generalnej nasza drużyna awansowała z 34 na 22 miejsce. Czekamy na naszą najlepszą konkurencję, która zakończy olimpiadę czyli pływanie – relacjonował bezpośrednio z Westerstede Jacek Wypuszcz – nauczyciel wychowania fizycznego i instruktor pływania, który wraz ze swoim kolegą po fachu Łukaszem Ratajczykiem pełnili rolę trenerów i opiekunów młodzieży.

 

I rzeczywiście pływanie okazało się koronną dyscypliną pleszewian – zajęli pierwsze miejsce. Świetnie poradzili sobie także w bossel - regionalnej konkurencji czyli rzucie kulą po trawie oraz w przeciąganiu tira.

 

Ostatecznie Olimpiadę Miejską pleszewska drużyna zakończyła ze złotem w klasyfikacji Młodzieżowej do lat 16 oraz na szóstym miejscu w klasyfikacji generalnej.

 

 

 FotorelacjaPolub nas na Facebooku

W ślubnym informatorze znajdziesz artykuły, porady dotyczące organizacji ślubu, wesela oraz wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego.

W ślubnym informatorze znajdziesz artykuły, porady dotyczące organizacji ślubu, wesela oraz wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego.

Zapytaj prawnika
Reklama - Ciesielstwo - Dekarstwo - Pokrycia dachowe | Sławomir Głód


Informacja na temat reklamy w pleszewskiej gazecie internetowej


iJarocin.pl reklamy iJarocin.pl reklama w sieci gazet