iPleszew.pl reklamy
rotator reklamuj się w gazecie internetowejPsiaArka Krotoszyn - Szkolenie Psów
Reklama zakładki na temat rynku pracy i możliwości zamieszczenia ogłoszenia

Partner gazety internetowej iPleszew.pl
Informacja na temat reklamy w gazecie iPleszew.plInformacja na temat reklamy w gazecie iPleszew.pl
Informacja na temat reklamy w gazecie iPleszew.pl

Informacja o możliwości zareklamowania się w gazecie iPleszew.pl
Informacja na temat reklamy w gazecie iPleszew.pl


Wtorek
18
grudzień
2018
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Pleszew

Zdradził tajemnicę dobrej kondycji

2018-02-15 08:58:30

W Ośrodku Szkoleniowym Kasyno w Pleszewie należącym do Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Pleszewie 90-te urodziny obchodził jeden z najstarszych członków pleszewskiego Związku Żołnierzy Wojska Polskiego - ppłk. Kazimierz Otto. Pan Kazimierz przez wiele lat służył w 20 Pułku Artylerii Przeciwpancernej w Pleszewie i do dziś czynnie udziela się działając społecznie.

Kazimierz Otto urodził się 6 lutego 1928 roku w Mieszkowie, w powiecie jarocińskim. Jego życie zawodowe potoczyło się tak, że najpierw na 3 lata trafił do jednostki wojskowej w Jarocinie. Potem przez 22 lata służył w Pleszewie i to do tego  miasta przeprowadził się wraz z całą rodziną na stałe. Ostatnie lata w karierze spędził jako komendant Wojskowej Komendy Uzupełnień w Sieradzu. W sumie przepracował w wojsku aż 40 lat. Dziś jest w świetnej formie fizycznej i intelektualnej, czym wzbudza uznanie wśród młodszych kolegów z organizacji wojskowych. 

 

Staram się dużo ruszać i  jestem aktywny w życiu codziennym. Opiekuję się chorą żoną więc siłą rzeczy zajmuję się wszystkimi sprawami typu zakupy czy załatwianie formalności w urzędach. Nie piję alkoholu i nie palę papierosów, do tego staram się zdrowo odżywiać i nie przesadzać z ilością jedzenia - zdradza tajemnicę swojej dobrej kondycji pan Kazimierz.

 

Z urodzinowymi życzeniami zdrowia i pomyślności do pana Kazimierza przyszli nie tylko koledzy z byłej jednostki wojskowej w Pleszewie, z którymi służył przez wiele lat. Pojawił się również burmistrz Miasta i Gminy Pleszewa wraz ze swoim zastępcą oraz członkowie rodziny. Życzenia jubilatowi złożył również dyrektor Centrum, które na co dzień współpracuje m.in. ze Związkiem Żołnierzy Wojska Polskiego w Pleszewie.

 

- Z panem Kazimierzem znamy się od wielu lat. Często współpracowaliśmy przy okazji wielu imprez związanych z Centrum Kształcenia i wojskiem. Obie te instytucje są ze sobą nierozerwalnie związane, bo przypominam, że nasza placówka funkcjonuje na terenie byłej jednostki wojskowej. Dlatego też m.in. dzięki żołnierzom uczymy naszą młodzież szacunku do historii i tradycji  -  podkreśla Krystian Piasecki, dyrektor Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Pleszewie.

 

Pan Kazimierz  Otto od 29 lat jest na emeryturze.Nie kryje dumny ze swoich dwóch córek, czworga wnuków i pięciorga prawnuków.Fotorelacja


Zapytaj prawnika


Informacja na temat możliwości reklamy w informatorze budowlanym
Informacja na temat reklamy w gazecie iPleszew.pl

Informacja na temat możliwości reklamy w informatorze ślubnym
Informacja na temat reklamy w gazecie iPleszew.pl
Informacja na temat reklamy w gazecie iPleszew.pl
Informacja na temat reklamy w pleszewskiej gazecie internetowej

iJarocin.pl reklamy iJarocin.pl reklama w sieci gazet