iPleszew.pl reklamy
rotator reklamuj się w gazecie internetowejPsiaArka Krotoszyn - Szkolenie Psów
Reklama zakładki na temat rynku pracy i możliwości zamieszczenia ogłoszenia

Partner gazety internetowej iPleszew.pl
Informacja na temat reklamy w gazecie iPleszew.plInformacja na temat reklamy w gazecie iPleszew.pl
Informacja na temat reklamy w gazecie iPleszew.pl

Informacja o możliwości zareklamowania się w gazecie iPleszew.pl
Informacja na temat reklamy w gazecie iPleszew.pl


Gizałki

Zmagania w tenisie stołowym

2018-09-18 12:49:34

Zdjęcie: www.gizalki.pl
W dniach 8 i 9 września 2018 roku malownicze miasteczko Czempiń gościło tenisistów i tenisistki stołowe województwa wielkopolskiego, inaugurujących sezon sportowy 2018/2019.

Tradycyjnie już honoru Południowej Wielkopolski broniły dziewczęta reprezentujące barwy Uczniowskiego Klubu Sportowego „Chrobry" Gizałki w składzie: Dominika Cieślak, Natalia Kubiak, Klaudia Słupska i najmłodsza w tym gronie Lena Jankowiak. Podopieczne trenera Andrzeja Poźniaka przystąpiły do zawodów w Czempiniu bez rozstawienia, gdyż nie posiadały punktów rankingowych za ubiegły sezon. Losowanie „rzuciło" więc dziewczęta z Gizałek na głęboką wodę, czyli na rywalki ze ścisłej wojewódzkiej czołówki, a porażki w pierwszych meczach podcięły „skrzydła" do lotu o wysokie pozycje końcowe. Ostatecznie Klaudia Słupska po dwóch porażkach i jednym wygranym pojedynku w turnieju głównym wywalczyła 17 lokatę ogrywając trzy kolejne rywalki, w tym Natalię Kubiak sklasyfikowaną na 19 pozycji. Dominika Cieślak zajęła miejsce 21, a Lenka Jankowiak 33.

 

Następnego dnia w niedzielę 9 września do zmagań przystąpiły juniorki „Chrobrego" - Majka Majdecka i Ewa Mazurek, które nie miały już problemów z punktami za ubiegły sezon. Znakomite zawody rozegrała tego dnia Majka, potwierdzając swoją przynależność do grona najlepszych zawodniczek Wielkopolski i dobrze przepracowany okres przygotowawczy do sezonu. Podopieczna Andrzeja Poźniaka pokonała trzy kolejne rywalki, co doprowadziło Ja do pojedynku półfinałowego z zawodniczkom LKTS Luboń i reprezentantką kraju Zuzanną Sułek. Majka Majdecka nie zdołała powstrzymać utytułowanej tenisistki w drodze do zwycięstwa w całym turnieju, a porażka zmusiła reprezentantkę „Chrobrego" do walki o trzecie miejsce z dwiema kolejnymi rywalkami. Tego dnia limit porażek Majka wyczerpała w pojedynku o finał, więc zarówno Natalia Piechota z LKTS Luboń jak i Weronika Kaźmierczak SKF MKTS Opalenica po zaciętej walce musiały uznać, że III miejsce należy się tenisistce z Gizałek. Z kolei Ewa Mazurek zawody w Czempiniu ukończyła na 13 pozycji, która to była wynikiem porażki w pierwszym meczu z reprezentantką LKTS Luboń Julią Gładysz. Zawodniczka „Chrobrego" w kolejnych potyczkach przy tenisowym stole odniosła dwa zwycięstwa, by ponownie uznać wyższość kolejnej tenisistki z Lubonia Natalii Piechoty. Dobry nastrój Ewa Mazurek uratowała sobie wygrywając mecz o 13 lokatę z zawodniczką Natalią Tafelską z UKS Czternastka Poznań.

 

 Źródło: www.gizalki.pl

Zapytaj prawnika


Informacja na temat możliwości reklamy w informatorze budowlanym
Informacja na temat reklamy w gazecie iPleszew.pl

Informacja na temat możliwości reklamy w informatorze ślubnym
Informacja na temat reklamy w gazecie iPleszew.pl
Informacja na temat reklamy w gazecie iPleszew.pl
Informacja na temat reklamy w pleszewskiej gazecie internetowej

iJarocin.pl reklamy iJarocin.pl reklama w sieci gazet