iPleszew.pl reklamy
rotator reklamuj się w gazecie internetowej
rotator reklamuj się w gazecie internetowej
rotator reklamuj się w gazecie internetowej
rotator reklamuj się w gazecie internetowej


Ogłoszenie - Jan Dziedziczak kandydat na europosła

Patronat Medialny - Targi Export Expo

Reklama: Ogrodzenia - Balustrady - Bramy - Furtki - Dekoracje : niezlymotyw.pl

Sprawdź najświeższe wydarzenia z lokalnych dróg oraz inne ważne informacje dotyczące bezpieczeństwa.

Partner gazety internetowej iPleszew.pl

Informacje o rynku pracy w powiecie pleszewskim.


Informacja na temat reklamy w gazecie iPleszew.pl


Reklama internetowa w gazecie
Środa
22
maj
2019
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31Gizałki

Zmagania w tenisie stołowym

2018-09-18 12:49:34

Zdjęcie: www.gizalki.pl
W dniach 8 i 9 września 2018 roku malownicze miasteczko Czempiń gościło tenisistów i tenisistki stołowe województwa wielkopolskiego, inaugurujących sezon sportowy 2018/2019.

Tradycyjnie już honoru Południowej Wielkopolski broniły dziewczęta reprezentujące barwy Uczniowskiego Klubu Sportowego „Chrobry" Gizałki w składzie: Dominika Cieślak, Natalia Kubiak, Klaudia Słupska i najmłodsza w tym gronie Lena Jankowiak. Podopieczne trenera Andrzeja Poźniaka przystąpiły do zawodów w Czempiniu bez rozstawienia, gdyż nie posiadały punktów rankingowych za ubiegły sezon. Losowanie „rzuciło" więc dziewczęta z Gizałek na głęboką wodę, czyli na rywalki ze ścisłej wojewódzkiej czołówki, a porażki w pierwszych meczach podcięły „skrzydła" do lotu o wysokie pozycje końcowe. Ostatecznie Klaudia Słupska po dwóch porażkach i jednym wygranym pojedynku w turnieju głównym wywalczyła 17 lokatę ogrywając trzy kolejne rywalki, w tym Natalię Kubiak sklasyfikowaną na 19 pozycji. Dominika Cieślak zajęła miejsce 21, a Lenka Jankowiak 33.

 

Następnego dnia w niedzielę 9 września do zmagań przystąpiły juniorki „Chrobrego" - Majka Majdecka i Ewa Mazurek, które nie miały już problemów z punktami za ubiegły sezon. Znakomite zawody rozegrała tego dnia Majka, potwierdzając swoją przynależność do grona najlepszych zawodniczek Wielkopolski i dobrze przepracowany okres przygotowawczy do sezonu. Podopieczna Andrzeja Poźniaka pokonała trzy kolejne rywalki, co doprowadziło Ja do pojedynku półfinałowego z zawodniczkom LKTS Luboń i reprezentantką kraju Zuzanną Sułek. Majka Majdecka nie zdołała powstrzymać utytułowanej tenisistki w drodze do zwycięstwa w całym turnieju, a porażka zmusiła reprezentantkę „Chrobrego" do walki o trzecie miejsce z dwiema kolejnymi rywalkami. Tego dnia limit porażek Majka wyczerpała w pojedynku o finał, więc zarówno Natalia Piechota z LKTS Luboń jak i Weronika Kaźmierczak SKF MKTS Opalenica po zaciętej walce musiały uznać, że III miejsce należy się tenisistce z Gizałek. Z kolei Ewa Mazurek zawody w Czempiniu ukończyła na 13 pozycji, która to była wynikiem porażki w pierwszym meczu z reprezentantką LKTS Luboń Julią Gładysz. Zawodniczka „Chrobrego" w kolejnych potyczkach przy tenisowym stole odniosła dwa zwycięstwa, by ponownie uznać wyższość kolejnej tenisistki z Lubonia Natalii Piechoty. Dobry nastrój Ewa Mazurek uratowała sobie wygrywając mecz o 13 lokatę z zawodniczką Natalią Tafelską z UKS Czternastka Poznań.

 

 Źródło: www.gizalki.pl


Ogłoszenie - Witold Tomczak kandydat na posła do europarlamentu

Ogłoszenie - Życzenia na Dzień Mamy od Posła Piotra Kalety


W ślubnym informatorze znajdziesz artykuły, porady dotyczące organizacji ślubu, wesela oraz wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego.

W ślubnym informatorze znajdziesz artykuły, porady dotyczące organizacji ślubu, wesela oraz wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego.

Zapytaj prawnika
Reklama - Ciesielstwo - Dekarstwo - Pokrycia dachowe | Sławomir Głód


Informacja na temat reklamy w pleszewskiej gazecie internetowej


Reklama internetowa - Zamów reklamę!

iJarocin.pl reklamy iJarocin.pl reklama w sieci gazet